UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON
09-12-2013 21:41                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------  -------
    1    369  Paul Zwama                 Utrecht               1987      1e H<40    1:07:34  18,821     3:11 *
    2    422  Hans Schepers              Erica                 1970      1e H40     1:17:40  16,374     3:39 
    3    421  Johan Boom                 Hardenberg            1969      2e H40     1:19:10  16,064     3:44 
    4    406  Gerard Kroes               Oldebroek             1970      3e H40     1:19:34  15,983     3:45 
    5    400  Johan Bloemert             Staphorst             1971      4e H40     1:20:08  15,870     3:46 
    6    413  Jannes Dolfing             Westerbork            1968      5e H40     1:21:50  15,540     3:51 
    7    453  Peter Rolink               Erica                 1959      1e H50+    1:22:16  15,458     3:52 
    8    462  Johan Hulzebos             Zuidwolde Dr          1963      2e H50+    1:23:29  15,233     3:56 
    9    365  Bouke de Jong              Staphorst             1982      2e H<40    1:23:40  15,200     3:56 
   10    451  Hans Westenbrink           Nijeveen              1963      3e H50+    1:25:27  14,882     4:01 
   11    355  Alfons Batterink           Hollandscheveld       1978      3e H<40    1:26:08  14,764     4:03 
   12    368  Klaas Jan Arkema           Zwolle                1991      4e H<40    1:26:23  14,722     4:04 
   13    469  Roelof Hutten              Bruchterveld          1957      4e H50+    1:26:44  14,662     4:05 
   14    420  Herjan Gerrits             Hoogenweg             1971      6e H40     1:26:45  14,659     4:05 
   15    487  Rudy Feldman               Ootmarsum             1960      5e H50+    1:27:10  14,589     4:06 
   16    478  Jasper Keizer              St.-Annaparochie      1957      6e H50+    1:27:19  14,564     4:07 
   17    479  Henk Oldehinkel            Dedemsvaart           1957      7e H50+    1:27:29  14,536     4:07 
   18    488  Frans Wilbers              Ootmarsum             1953      8e H50+    1:28:15  14,410     4:09 
   19     80  Petra Hasper               Meppel                1963      1e D45+    1:28:16  14,407     4:09 
   20    483  Erik Eykelenburg           Hoogland              1963      9e H50+    1:28:48  14,321     4:11 
   21    357  Marcel Oosterhuis          Wanneperveen          1979      5e H<40    1:29:47  14,164     4:14 
   22    356  Maarten Westerhuis         Groningen             1982      6e H<40    1:30:40  14,026     4:16 
   23    476  Marten Bolt                Zwolle                1961     10e H50+    1:31:30  13,898     4:19 
   24    410  Wessel Kranghand           Hoogeveen             1966      7e H40     1:31:33  13,891     4:19 
   25    361  Edwin Wallinga             Hasselt               1974      7e H<40    1:32:13  13,790     4:21 
   26    417  Tom van Tellingen          Sleen                 1970      8e H40     1:32:29  13,751     4:21 
   27    360  Sander Bijkerk             Emmeloord             1985      8e H<40    1:32:32  13,743     4:21 
   28    499  Evert Bisschop             Koekange              1960     11e H50+    1:32:38  13,728     4:22 
   29    363  Rik Jansen                 Genemuiden            1981      9e H<40    1:32:42  13,718     4:22 
   30     74  Janneke Molenhuis          Meppel                1977      1e D35     1:33:12  13,645     4:23 
   31    404  Gerard Kruiter             Emmen                 1970      9e H40     1:33:16  13,635     4:24 
   32    367  Edwin de Jonge             Hoogeveen             1987     10e H<40    1:33:53  13,546     4:25 
   33    434  Gert Mulderij              Elim                  1973     10e H40     1:34:24  13,471     4:27 
   34    419  Klaas Arkema               Hasselt               1965     11e H40     1:34:34  13,448     4:27 
   35    371  Bart Huiskes               Zuidwolde Dr          1985     11e H<40    1:34:56  13,396     4:28 
   36    466  Bert de Lange              Hardenberg            1960     12e H50+    1:35:00  13,386     4:28 
   37    353  Gerwin Schra               Enschede              1975     12e H<40    1:35:12  13,358     4:29 
   38    486  Albert van der Scheer      Schoonebeek           1948     13e H50+    1:35:25  13,328     4:30 
   39    452  Tonnie Schokker            De Blesse             1962     14e H50+    1:36:09  13,226     4:32 
   40    471  Henk van Duuren            Hardenberg            1953     15e H50+    1:37:21  13,063     4:35 
   41    402  Patrick Nijmeijer          Zwolle                1973     12e H40     1:37:30  13,043     4:36 
   42    415  Jeroen Vink                Nijeveen              1972     13e H40     1:37:36  13,030     4:36 
   43    408  Ruud Bach                  Zuidveen              1965     14e H40     1:37:59  12,979     4:37 
   44    464  Henk van der Kolk          Lemelerveld           1961     16e H50+    1:37:59  12,979     4:37 
   45    427  Henk Jonkers               Nijeveen              1966     15e H40     1:38:14  12,946     4:38 
   46    429  Frank Ottenhof             Beilen                1968     16e H40     1:38:28  12,915     4:38 
   47    491  Loe Andriol                Ruinerwold            1962     17e H50+    1:38:41  12,887     4:39 
   48    489  Gerard Arends              Nijmegen              1954     18e H50+    1:39:05  12,835     4:40 
   49    431  Erik van Gelderen          Haarlem               1973     17e H40     1:39:20  12,802     4:41 
   50    497  Jaap Haaze                 Zuidwolde Dr          1961     19e H50+    1:39:31  12,779     4:41 

UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 09-12-2013 21:41 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 401 Robert ten Wolde Nijeveen 1968 18e H40 1:39:44 12,751 4:42 52 364 Oscar Standaart Hoogeveen 1978 13e H<40 1:39:47 12,745 4:42 53 498 Wim Kruizinga Assen 1952 20e H50+ 1:39:52 12,734 4:42 54 493 Andries Tolman Oldeholtpade 1954 21e H50+ 1:40:20 12,675 4:44 55 450 Roelof Sondaar Wanneperveen 1959 22e H50+ 1:40:52 12,608 4:45 56 75 Heidy Snijders Zuidwolde Dr 1970 2e D35 1:41:08 12,574 4:46 57 416 Roel Otten Bruchterveld 1964 19e H40 1:41:09 12,572 4:46 58 456 Harrie Fokkens Nieuwleusen 1950 23e H50+ 1:41:11 12,568 4:46 59 63 Lutske Lodewijk Amsterdam 1984 1e D<35 1:41:21 12,548 4:46 60 366 René Oosterhuis Wanneperveen 1990 14e H<40 1:42:02 12,464 4:48 61 457 Nico van der Poel Emmen 1954 24e H50+ 1:42:49 12,369 4:51 62 66 Lisette ten Wolde Noordwolde Fr 1989 2e D<35 1:42:57 12,353 4:51 63 459 Dick Slimmen Vollenhove 1952 25e H50+ 1:43:11 12,325 4:52 64 362 Henry Bruins Hattem 1976 15e H<40 1:43:14 12,319 4:52 65 463 Emiel van der Graaf Groningen 1960 26e H50+ 1:43:30 12,287 4:52 66 490 Leo Scholte ter Horst Meppel 1950 27e H50+ 1:43:47 12,253 4:53 67 474 Jaap Veltman Ruinerwold 1959 28e H50+ 1:44:45 12,140 4:56 68 426 Dick Pluim Groningen 1967 20e H40 1:45:02 12,108 4:57 69 71 Astrid van't Zand Dedemsvaart 1969 3e D35 1:45:08 12,096 4:57 70 72 Iris Dahler Hoogeveen 1974 4e D35 1:45:26 12,062 4:58 71 411 Eddy Kuiper Leeuwarden 1970 21e H40 1:46:00 11,997 5:00 72 430 Matthijs de Boer Groningen 1971 22e H40 1:46:51 11,902 5:02 73 433 Simon Postma Oudehaske 1969 23e H40 1:47:21 11,846 5:03 74 482 Danny Olinga Meppel 1961 29e H50+ 1:47:24 11,841 5:04 75 481 Jan Witte Meppel 1952 30e H50+ 1:47:40 11,811 5:04 76 477 Frits Lautenbag Hattem 1948 31e H50+ 1:48:00 11,775 5:05 77 480 M'hamed Mohammadi Meppel 1957 32e H50+ 1:48:30 11,721 5:07 78 65 Jolande Bajema Spanga 1982 3e D<35 1:48:51 11,683 5:08 79 425 Erik Tibben Hoogeveen 1969 24e H40 1:48:54 11,678 5:08 80 495 Geert Flinkert Meppel 1955 33e H50+ 1:49:17 11,637 5:09 81 496 Martin op de Weegh Assen 1949 34e H50+ 1:49:30 11,614 5:09 82 465 Bert ten Hoff Musselkanaal 1956 35e H50+ 1:49:42 11,593 5:10 83 428 Rick Vlaming Biddinghuizen 1963 25e H40 1:49:47 11,584 5:10 84 423 Evert Kooi Hoogeveen 1972 26e H40 1:50:06 11,550 5:11 85 76 Lenneke Menger-Vergunst Oldeberkoop 1976 5e D35 1:50:26 11,516 5:12 86 473 Guus Janssen Assen 1960 36e H50+ 1:51:32 11,402 5:15 87 351 Sandrie Datema Amersfoort 1975 16e H<40 1:51:35 11,397 5:15 88 359 Johannes van der Voort Steenwijk 1981 17e H<40 1:51:36 11,395 5:15 89 454 Henk Postma Deinum 1959 37e H50+ 1:51:39 11,390 5:16 90 62 Katinka Verstappen Groningen 1987 4e D<35 1:52:14 11,331 5:17 91 70 Helma Strijker Klazienaveen 1977 6e D35 1:53:54 11,165 5:22 92 500 Ubel Dijk Wanneperveen 1955 38e H50+ 1:54:56 11,065 5:25 93 403 Dirk Lodewijk Nijeveen 1970 27e H40 1:55:29 11,012 5:26 94 407 Paul Brandts Zuidveen 1971 28e H40 1:55:43 10,990 5:27 95 82 Klazien Jansma Meppel 1956 2e D45+ 1:55:53 10,974 5:28 96 414 Peter Nefkens Meppel 1965 29e H40 1:56:07 10,952 5:28 97 458 Gerrit Lahuis Aalden 1951 39e H50+ 1:56:21 10,930 5:29 98 424 René Meijer Emmer-Compascuum 1968 30e H40 1:56:25 10,924 5:29 99 81 Linda Vloedbeld Apeldoorn 1960 3e D45+ 1:56:32 10,913 5:29 100 83 Sonja Kerkdijk Apeldoorn 1963 4e D45+ 1:56:32 10,913 5:29
UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 09-12-2013 21:41 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 101 468 Nemi van der Reest Apeldoorn 1956 40e H50+ 1:56:32 10,913 5:29 102 494 Hans ten Voorde Meppel 1960 41e H50+ 1:56:39 10,902 5:30 103 90 Anneke Mooy Nijeveen 1968 7e D35 1:56:59 10,871 5:31 104 358 Edwin Helder Hoogeveen 1978 18e H<40 1:57:09 10,855 5:31 105 73 Marlene van Straalen 's-Gravenhage 1976 8e D35 1:57:11 10,852 5:31 106 455 Jaap Schuurmans Klazienaveen 1952 42e H50+ 1:57:18 10,841 5:32 107 370 Erik Speller Klazienaveen 1987 19e H<40 1:57:19 10,840 5:32 108 86 Tiny de Jong Wolvega 1961 5e D45+ 1:57:40 10,808 5:33 109 475 Freek Blokzijl Beilen 1947 43e H50+ 2:00:56 10,516 5:42 110 64 Marit Mijnheer Meppel 1984 5e D<35 2:01:05 10,503 5:42 111 412 Bram Melse Meppel 1964 31e H40 2:02:00 10,424 5:45 112 77 Marloes Roo Staphorst 1977 9e D35 2:03:13 10,321 5:48 113 78 Stijntje Troost Staphorst 1969 10e D35 2:03:14 10,319 5:48 114 89 Harmieke Paters Hoogeveen 1967 6e D45+ 2:03:27 10,301 5:49 115 432 Herman Paters Hoogeveen 1966 32e H40 2:03:27 10,301 5:49 116 409 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 33e H40 2:05:49 10,108 5:56 117 472 Harm Schoneveld Biddinghuizen 1954 44e H50+ 2:06:56 10,019 5:59 118 61 Robin van Dijk Haarlem 1991 6e D<35 2:08:11 9,921 6:02 119 405 Martin Dijksman Emmeloord 1964 34e H40 2:09:47 9,799 6:07 120 87 Allice Vos Hoogeveen 1966 7e D45+ 2:11:08 9,698 6:11 121 88 Ronny Bijlsma Hoogeveen 1967 8e D45+ 2:11:08 9,698 6:11 122 470 Aaldert Blokzijl Hoogeveen 1944 45e H50+ 2:17:53 9,223 6:30 123 84 Anneke Oostra-Schapendonk Exloo 1953 9e D45+ 2:28:37 8,557 7:00